USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kasas Del Inka Machupicchu Machu Picchu Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast

Vroegtijdige boeking
2026-07-29
2026-07-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

17

Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast 3*


Gelegen op 2 km van de Tempel van de Zon heeft dit comfortabele Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast 9 kamers. Deze bed en breakfast met 3 sterren biedt een uitzonderlijk dienstverlening en attent personeel.

Dit hotel heeft een eersteklas ligging binnen 10 minuten rijden van Machu Picchu. De Tempel van de Drie Ramen ligt op een paar stappen verwijderd van Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast en het busstation to Machu Picchu bevindt zich ook op 250 meter. Vanaf deze accommodatie kunt u gemakkelijk de Plaza Manco Capac bereiken, gelegen binnen 15 minuten te voet ervandaan.

Bestaande uit een eetgedeelte, zijn de kamers van dit hotel in Machu Picchu uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamer. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de privébadkamers, samen met een haardroger en handdoeken.

Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast beschikt over een heerlijk dagelijks ontbijt voor de gasten. Tasty Machupicchu bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van dit pand in Machu Picchu.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Machu Picchu Historic Sanctuary
    2,4 km
  • Ministry of Culture
    208 km
  • Bus Stop
    246 km
  • Plaza Manco Capac
    222 km
  • Iglesia Virgin del Carmen
    223 km
  • Huayna Picchu
    2417 km
  • Estacion Peru Rail a Hidroelectrica
    341 km
  • Luchthavens
  • Vliegveld Machu Picchu
    9 km
  • Treinstations
  • Train Station
    300 m

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Brandblussers

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 3-sterren Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van 3-sterren Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast te komen.
  • 🚗

    Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast?

    Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in 3-sterren Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast uitchecken?

    Klanten van 3-sterren Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast moeten tot 10:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast?

    De gemiddelde prijs van een kamer in Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast is $36. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethode is beschikbaar bij de 3-sterren bed en breakfast?

    Gasten van de 3-sterren bed en breakfast kunnen betalen met Visa, Mastercard en American Express.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in deze 3-sterren bed en breakfast?

    Deze 3-sterren bed en breakfast biedt Kamer met een Queen Size Bed en Kamer met Twee Aparte Bedden om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-29
2026-07-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Kasas Del Inka Machupicchu Bed and Breakfast, Peru

Calle Inca Yupanqui, Machu Picchu, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © machu-picchu-hotels.net

All rights reserved